Aktualności z WORD Łódź

Przerwa w pracy BOK przy ul. Maratońskiej

Biuro Obsługi Klienta przy ul. Maratońskiej zaliczy 2-dniowy przestój.

W swoim komunikacie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego poninformował, że w dniach 10 i 24.11.2018 Biuro Obsługi Klienta przy ulicy Maratońskiej będzie nieczynne.

Wszelkie sprawy będzie można załatwić osobiście w BOK WORD Łódź przy ulicy Smutnej, lub pod numerem telefonu 42 636 61 13.

WORD Łódź kontakt

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi
ul. Smutna 28, 91-729 Łódź

Sekretariat tel: 42 637 31 96
fax: 42 678 10 37

Kiedy zadanie na placu można powtórzyć?

Po pomyślnie zdanych testach na prawo jazdy czeka Cię egzamin praktyczny. Ten składa się z dwóch etapów - zadania wykonywane na placu manewrowym WORD oraz jazda w ruchu miejskim. Nieprawidłowo wykonane zadanie egzaminacyjne można powtórzyć, nie zawsze jednak tak się dzieje - to bowiem zależy od błędu który został popełniony

Testy na prawo jazdy: na płytce było inaczej niż na egzaminie?

Trudno wykluczyć sytuację, w której na egzaminie teoretycznym na prawo jazdy zdarzają się pytania inne niż te występujące na otrzymanej płytce CD z testami na prawo jazdy.

Podmiotów mających pełne prawo do bazy egzaminacyjnej jest zaledwie kilka. To właśnie ci wydawcy dysponują testami na prawo jazdy z pierwszej ręki czyli z ministerstwa infrastruktury, a ich lista dostępna jest na rządowej stronie.

Prawo jazdy: Ile czasu ważna jest teoria?

Jak długo ważna jest teoria w WORD? Czy zdny egzamin teoretyczny trzeba powtarzać po okreslonym czasie? Niestety niektórzy z Was egzamin teoretyczny muszą zdawać ponownie.

Egzamin teoretyczny ważny jest dla tych, którzy zdali go po 23 sierpnia 2014. Jeśli twój egzamin teoretyczny został zaliczony został przed tym dniem, to z testami na prawo jazdy trzeba się będzie przeprosić i torię zdać od nowa-teorię muszą zdać od nowa.