Jaki podręcznik na prawo jazdy w 2017 roku?

Płytka CD z testami na prawo jazdy to niemal symbol kursu nauki jazdy. To właśnie dzięki niej kursanci starają się zdobyć wiedzę niezbędną do samodzielnego poruszania się po drodzie jednak jak często okazuje się płytki zawierają tylko część oficjalnej bazy testów na prawo jazdy albo cechują się błędnym kluczem odpowiedzi. Prawie każdy pomocy i tak szuka w internecie - niezależnie od jakości testów na prawo jazdy otrzymanych w szkole nauki jazdy.

Dlaczego tak wielu kursantów nawet nie przekartkuje otrzymanej książki? Nie jest to wina samych ich samych tylko w dużej mierze tego, że grube napisane ciężkim językiem podręczniki nie są dziś dla młodego człowieka atrakcyjne.

...a może by tak książka w internecie?

...w dodatku połączona z testami na prawo jazdy? Na taki pomysł wpadł serwis zdamyto.com, który wypuścił na rynek i elektroniczny podręcznik (sprzężony z testami na prawo jazdy i same testy na prawo jazdy. Oba produkty podbiły serca kursantów a odwiedzialność strony internetowej sięga już milionów odsłon miesięcznie.

Jakie materiały do kursu?

1. Zwięzły podręcznik napisany przez instruktorów nauki jazdy a nie przez teoretyków-fachowców.

 

2. Rozbudowany , czyli multimedialny podręcznik z dużą ilością przykładów i animacji opisujących przepisy ruchu drogowego. Dodatkowo kurs wzbogacony jest pytaniami pozwalającymi sprawdzić zdobytą wiedzę.

 

3. Testy na prawo jazdy online zawierające dokładnie wszystkie pytania egzaminacyjne stosowane na egzaminach państwowych.

Ćwicz testy na prawo jazdy

Image: