Podręczniki i kursy przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy

Podręczniki do nauki teorii na prawo jazdy lub cały pakiet książka z płytą CD z testami to nadal najczęściej spotykane materiały dydaktyczne rozpowszechniane w Ośrodkach Szkolenia Kierowców. 
Na szczęście coraz więcej nowoczesnych szkół nauki jazdy nie bojących się nowych wyzwań stawia w nauczaniu teorii na technologie informatyczne. 

Dostępne obecnie na rynku systemy elearningowe, gdzie ilustracje z książek przeniesiono na ruchome animacje zdecydowanie lepiej sprawdzają się przy szkoleniu nowych kierowców. Dlatego jeśli masz wybór między klasyczną książka a programem elearningowym do nauki teorii w podobnej cenie to nie wahaj się i wybierz e-kurs. 

Najlepszym przykładem bardzo dobrze wykonanego e-kursu na prawo jazdy kategorii B jest pakiet Pełna Teoria online dostępny na ZdamyTo.com 
E-kurs ZdamyTo zawiera ponad 500 wysokiej jakości animacji przedstawiające setki sytuacji w ruchu drogowym. Tekst jest czytany przez dwóch lektorów co znacznie ułatwia naukę. 

W pakiecie Pełna teoria online Kursant otrzyma także dostęp do testów na prawo jazdy zawierajcych pełną bazę pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych. Wszystkie aktualne pytania są poukładane w działach tematycznych takich jak na przykład znaki drogowe. 

Nowością w pakiecie jest dostęp do pełnej bazy pytań pobieranej na smartfon z systemem Android. Testy na prawo jazdy Android ZdamyTo.