Testy na prawo jazdy 2018: Kiedy pojawią się nowe pytana na prawo jazdy?

Jedno jest pewne: Nowe pytania pojawią się w testach na prawo jazdy. Część nowych pytań jest już gotowa i czeka na akceptację komisji weryfikacyjnej.

Ostatnio baza pytań stosowanych w testach na prawo jazdy powiększyła się w lutym tego roku. Wówczas na egzaminach teoretycznych zaczęła funkcjonować nowa, powiękoszona o przeszło 400 nowych pytań baza egzaminacyjna. Nowe pytania w testach na prawo jazdy nie wpłyneły znacząco na zdawalność egzaminów teoretycznych, jednak dla osób niezaznajomionych z altualną pulą egzaminacyjną mogły być sporym zaskoczeniem.

Co ciekawe, nowo dodane pytania zostały odnotowane w zestawieniu najtrudniejszych pytań z testów na prawo jazdy opracowywanym przez zdamyto.com.

Testy na prawo jazdy 2018 nowe pytania

Kiedy nowe pytania zagoszczą na egzaminach teoretycznych? Tego dokładnie nie wiadomo, pewne jest jednak to, że resort infrastruktury dotrzyma obietnicy składanej już w chwili wejścia w życie nowych testów na prawo jazdy: baza egzaminacyjna będzie systematycznie powiększana. Wiele wskazuje na to, że w testach na prawo jazdy nowe pytania pojawią się już w 2018 roku. Trzeba pamiętać, że poprzednie powiekszenie puli egzaminacyjnej nie było specjalnie zapowiadane przez ministerstwo, a nowe pytania pojawiły się już na początku tego roku.

Testy na prawo jazdy 2018: Kompletna baza egzaminacyjna

Image: