Testy na prawo jazdy: jak przygotować się do egzaminu?

Dziś oficjalna baza pytań egzaminacyjnych wchodzących w skład testów na prawo jazdy liczy ponad 4 tysiące pytań. Jak więc poznać wszystkie pytania z testów na prawo jazdy i solidnie przygotować się do egzaminu teoretycznego?

Niezbędne jest oczywiście solidne przygotowanie teoretyczne, ale nieodzowne jest także poznanie całej bazy pytań stosowanych w testach na prawo jazdy.

Baza pytań

Dziś baza pytań jest w pełni jawna. Można zapoznać się z nią na stronach ministerstwa infrastruktury. Niestety resort nie dzieli pytań testowych na kategorie egzaminu prawa jazdy ani nie publikuje odpowiedzi. Gotową do nauki bazę pytań publikuje zdamyto.com. Testy opublikowane przez ten serwis są identyczne z tymi z jakimi spotkasz się w WORD (identyczna treść pytań, identyczne filmy i zdjęcia), wszystko to upięte jest w interfejs użytkownika taki sam jak w WORD.

Tryb nauki testów na prawo jazdy

Jak sama nazwa wskazuje służy do nauki. Częstym błędem jaki popełniacie jest rozwiązywanie testów na prawo jazdy trybem egzaminu. Niestety ta metoda jest bardzo zawodna, bowiem system egzaminacyjny losuje pytania a nie udostępnia je po kolei. Jedyną metodą na poznanie wszystkich pytań z testów na prawo jazdy jest wykorzystanie trybu nauka działami.

Testy na prawo jazdy: nauka działami

Image: